Prawo rodzinne i opiekuńcze

Sprawy rodzinne cechują się trudnością dla każdej ze stron.

Dlatego podjęte przez nas sprawy prowadzimy od początku do końca z odpowiednim taktem i zaangażowaniem. Prowadzimy postępowania kompleksowo, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą w ogóle koncentrować się na formalnościach, czy pilnownaiu terminów.

Jednocześnie na bieżąco o wszystkim informujemy Klientów, dzięki czemu czują się bezpiecznie i posiadają pełną kontrolę nad sprawą. Oczywiście w trakcie całego postępowania Klienci mają stały dostęp do jej dokumentów.

 • pełna dyskrecja,
 • indywidualne podejście,
 • wsparcie w każdym etapie procesu,
 • profesjonalizm i rzetelność.

Rozwój i separacja należą do spraw delikatnych, dlatego prowadząc sprawy rozwodowe czy prowadzące do separacji wykazujemy się empatią, zrozumieniem i wsparciem klienta. Mamy świadomość, że sprawy te związane są z trudnymi decyzjami, mającymi wpływ na życie prywatne Klienta. Związany z tym podział majątku przeprowadzamy szukając najkorzystniejszego rozwiązania, dbając o dobro naszego Klienta.

Posiadamy doświadczenie w przeprowadzaniu spraw, których celem jest ustalenie władzy rodzicielskiej i zasad kontaktów z dzieckiem. Działamy z odpowiednim wyczuciem i potrzebną wrażliwością. Pamiętamy, że w tych sprawach najważniejsze jest dobro dziecka.

Jako Kancelaria Prawna z dużym doświadczeniem wiemy jak postępować w przypadku spraw o alimenty. Reprezentujemy Klientów zarówno w sprawach o ustalenie alimentów, jak i o ich obniżenie czy podwyższenie. Naszą kancelarię wyróżnia fakt, że na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach w sprawie. Szanujemy prywtność naszych Klientów, zapewniając im opiekę od pierwszego spotkania do zakończenia postępowania.

W ramach usługi kancelaria oferuje:

 • prowadzenie spraw o rozwód, separację i unieważnienie małżeństwa,
 • prowadzenie spraw o zniesienie ustawowej małżeńskiej wspólności majątkowej,
 • prowadzenie spraw o podział majątku,
 • prowadzenie spraw o ustalenie alimentów, o obniżenei alimentów bądź o popdwyższenie alimentów,
 • prowadzenie spraw o ograniczenie władzy rodzicielskiej, o pozbawienia władzy rodzicielskiej bądź o powierzenie władzy rodzicielskiej,
 • prowadzenie spraw o zachowek, o stwierdzenie nabycia spadku bądź o dział spadku,
 • prowadzenie spraw związanych z ustaleniem władzy rodzicielskiej oraz ustaleniem kontaktów z dziećmi,
 • prowadzenie spraw związanych z ubezwłasnowolnieniem oraz kuratelą,
 • prowadzenie spraw związanych z przysposobieniem.

Adwokat nie jest od tego, żeby klienta osądzać. Naszym zadaniem jest mu pomagać"

John Grisham

 

CO NAS WYRÓŻNIA OD KONKURENCJI?

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, nie stosując standardowych rozwiązań. Szukamy najlepszych rozwiązań dla każdego klienta, biorąc pod uwagę jego sytuację oraz efekt jaki chce uzyskać.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Posiadamy szerokie doświadczenie w rozwiązywaniu spraw trudnych. Nie boimy się wyzwań. Nasz zespół stale poszerza swoją wiedzę o nowe przepisy.

NASTAWIENIE NA KLIENTA

We współpracy z klientem stawiamy na wzajemne zaufanie i pielęgnowanie relacji, które obok kompetencji zawodowej, wiedzy i doświadczenia stanowią niezbędny warunek do osiągnięcia wyznaczonego celu.

ANONIMOWOŚĆ I DYSKRECJA

Zapewniając pełną anonimowość oraz maksymalną dyskrecję, mogą się Państwo do nas zwrócić, nawet z bardzo delikatnymi i trudnymi kwestiami. Podejmujemy wyłącznie te działania, które mogą zadziałać na Państwa korzyść.
 

OPINIE O NAS