O nas

O naszej firmie:

Kancelaria Adwokacka Themidis oferuje szeroki zakres usług w ramach doradztwa prawnego. Obsługujemy zarówno osoby indywidualne jak i firmy. We współpracy z klientem stawiamy na wzajemne zaufanie i pielęgnowanie relacji, które obok kompetencji zawodowej, wiedzy i doświadczenia stanowią niezbędny warunek do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu problemów. W naszej kancelarii adwokackiej nie znamy pojęcia rutyny. Wiemy, że każda sprawa jest indywidualna i zależy od innych czynników. Dzięki temu sprawnie znajdujemy odpowiedzi na pytania nurtujące naszych klientów.

Działamy na terenie Wieliczki, Krakowa i okolic. Udzielamy porad również online, dzięki czemu bez wychodzenia z domu możesz szybko i sprawnie otrzymać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Pomagamy w zrozumieniu zapisów prawa, stworzeniu dokumentów prawnych, a także w przeprowadzeniu całego procesu. Wspieramy naszych klientów w trudnych sytuacjach. Skontaktuj się z nami. Zapraszamy do współpracy

 

OPINIE O NAS